• Clubverhalen

    Woensdagnieuwtjes
    12 okt 2021
    Woensdagnieuwtjes

    Komende week is het herfstvakantie en worden er iedere dag Herfsttoernooien georganiseerd bij Alphense Boys door de toernooicommissie o.l.v. Kieran Baker en Irina van Stijn. Op maandag 18 oktober beginnen de toernooien voor de o13 selectieteams (13-1 én 13-2). Op dinsdag volgt het toernooi voor de ...

    366 keer gezien

     Lees verder

    Hoe bier verbroedert
    12 okt 2021
    Hoe bier verbroedert

    Afgelopen zondagmiddag rond een uurtje of vier brak er een lichte paniek uit in de kantine van de Alphense Boys. De fusten waren leeg er was bijna geen bier meer. Noem het verkeerd ingekocht of het was alweer erg gezellig geweest. Twee leden haastten zich met een steekwagen naar V.V. Alphen, maar ...

    357 keer gezien

     Lees verder

    Als je zelf de kansen niet benut, dan doet de tegenstander dat vaak wel. Alphense Boys leverde tegen Alcides het bewijs van deze klassieke uitspraak. Waar halverwege 3 of 4-0 een ‘normale’ score was geweest en de Boys ook in de tweede helft grossierde in kansen, stapten de bezoekers met ...

    375 keer gezien

     Lees verder

    Laad meer zoekresultaat
  • Clubactiviteiten

    okt

    28

    Clubavond PlusPlus

    nov

    06

    Casino-avond

    (onder voorbehoud)

  • Wedstrijdverslagen

    AFC34 JO14-1 - Alphense Boys JO14-1: Slordigheid resulteert in puntenverlies

    Vandaag treffen de Boys, voor zover we dat nu kunnen inschatten, hun voornaamste rivaal. De [Lees verder]

    1247 keer gezien
    Alphense Boys JO14-1 – Fortuna Wormerveer JO14-1: Eenvoudige maar bescheiden overwinning

    Vandaag is een regenachtige dag en hoewel het parkeerterrein nog best druk is, is het complex verder [Lees verder]

    963 keer gezien

    1 van pagina 285

  • Alphense Boys Tweets

    Alphense Boys

     @AlphBoys

    16 okt

    Alphense Boys speelt vanavond al de uitwedstrijd tegen @TOGB_1. Aanvang 18.30 uur. Zondag Hoofdklasse A.

    Alphense Boys

     @AlphBoys

    15 okt

    RT @TOGB_1: Zaterdag na de wedstrijd TOGB - Alphense Boys weer een gezellige 3e helft met Dennis van de Polder!

  • Onze jarigen

    DatumNaam
    16 oktSander Wijnants
    19 oktJohn van Deenen
    20 oktMiljan Vulevic
    20 oktSten Verhaar
    22 oktHakim van der Maas
    23 oktJulian Middelkoop
  • Uitslag(en) Zondag 1

    DatumWedstrijdUitslag
    zo 10-okt.Alphense Boys - Alcides1 - 3
    zo 03-okt.Alphense Boys - SJC0 - 3
    zo 26-sep.Emmen - Alphense Boys2 - 5
    zo 19-sep.Alphense Boys - VOC5 - 1
    zo 12-sep.SDO - Alphense Boys1 - 1
    zo 05-sep.Alphense Boys - TAC'902 - 2
  • Uitslag(en) Zaterdag 1

    DatumWedstrijdUitslag
    za 09-okt.NSV'46 1 - Alphense Boys 11 - 0
    za 02-okt.Alphense Boys 1 - Zwammerdam 10 - 9
    za 25-sep.SCH '44 1 - Alphense Boys 17 - 0
    di 21-sep.Alphense Boys 1 - Bolnes 13 - 2
    di 14-sep.Alphense Boys 1 - GLZ Delfshaven, rvv 1
    za 11-sep.SDV 1 - Alphense Boys 10 - 6
  • Programma Zondag 1

    Geen informatie

  • Programma Zaterdag 1

    Geen informatie

  • Stand hoofdklasse A Zondag

    PositieTeamGSGWGLVLDSPT
    1Velsen Rkvv6321811
    2Hoogeveen6312510
    3SJC6312410
    4RKZVC6312-110
    5Zouaven (de)6312-110
    6Alphense Boys522138
    7Longa '305221-48
    8HBS622238
    9Sportclub Silvolde521227
    10Be Quick 1887521217
    11Alcides5203-36
    12TAC'905122-35
    13SDO6123-45
    14Purmersteijn4112-34
    15RKAVV3102-23
    16Emmen5032-53
  • Stand 4e klasse B Zaterdag

    PositieTeamGSGWGLVLDSPT
    1Zevenhoven 144001412
    2SCH '44 143101210
    3Woerden 14310810
    4NSV'46 1430129
    5VEP 1421147
    6Zwammerdam 1420226
    7Linschoten 1420216
    8Rohda '76 1420206
    9Siveo '60 1311124
    10WDS 13102-83
    11Alphense Boys 13012-91
    12Kamerik 14013-71
    13Sportief 13003-110
    14Bodegraven 14004-100
  • Club-Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagSoort
    za 16-okt.ARC JO13-2JMAlphense Boys JO13-32 - 2regulier
    zo 10-okt.Alphense BoysAlcides1 - 3regulier
    zo 10-okt.Alphense Boys 6EMM'21 90 - 9regulier
    zo 10-okt.Alphen 3Alphense Boys 43 - 2regulier
    zo 10-okt.ASC VR1Alphense Boys VR13 - 1regulier
    zo 10-okt.VEP 5Alphense Boys 21 - 2regulier
    zo 10-okt.Alphense Boys 5RVC '33 45 - 1regulier
    zo 10-okt.Alphense Boys O23-1Wippolder O23-111 - 1regulier
    zo 10-okt.EMM'21 11Alphense Boys 32 - 13regulier
    za 09-okt.Alphense Boys JO15-3Nieuwkoop JO15-47 - 1regulier
    za 09-okt.Alphense Boys 5Hazerswoudse Boys 66 - 6regulier
    za 09-okt.Alphense Boys JO19-1Be Fair JO19-23 - 1regulier
    za 09-okt.Alphense Boys 4EMM'21 35 - 1regulier
    za 09-okt.Willem II JO18-1Alphense Boys JO18-13 - 1regulier
    za 09-okt.VEP MO17-2Alphense Boys MO17-12 - 3regulier
    za 09-okt.FC Lisse 6Alphense Boys 35 - 0regulier
    za 09-okt.NSV'46 1Alphense Boys 11 - 0regulier
    za 09-okt.ARC JO19-3Alphense Boys JO19-2regulier
    za 09-okt.Alphense Boys JO16-1Vitesse JO16-11 - 3regulier
    za 09-okt.AFC Ajax JO15-1Alphense Boys JO15-16 - 1regulier
    za 09-okt.DONK JO13-1Alphense Boys JO13-42 - 1regulier
    za 09-okt.WDS JO18-1Alphense Boys JO18-25 - 2regulier
    za 09-okt.Bloemendaal JO13-1Alphense Boys JO13-22 - 2regulier
    za 09-okt.Nicolaas Boys 2Alphense Boys 20 - 3regulier
    za 09-okt.DSO JO16-2Alphense Boys JO16-38 - 4regulier
    za 09-okt.Valken'68 JO16-1Alphense Boys JO16-22 - 1regulier
    za 09-okt.Alphense Boys JO13-1FC Volendam JO13-11 - 7regulier
    za 09-okt.Alphense Boys JO14-1BFC JO14-14 - 0regulier
    za 09-okt.Alphense Boys JO11-2Alphia JO11-114 - 0regulier
    za 09-okt.Alphense Boys MO15-1Woerden MO15-13 - 3regulier
    za 09-okt.Alphense Boys JO13-5Woubrugge JO13-34 - 3regulier
    za 09-okt.Alphense Boys MO13-3Altior MO13-10 - 8regulier
    za 09-okt.DONK MO13-1Alphense Boys MO13-23 - 6regulier
    za 09-okt.Hazerswoudse Boys JO17-1Alphense Boys JO17-27 - 1regulier
    za 09-okt.Olympia JO11-1Alphense Boys JO11-14 - 2regulier
    za 09-okt.Alphense Boys JO13-3Woerden JO13-1JM4 - 1regulier
    za 09-okt.Alphense Boys JO11-4Alphen JO11-43 - 3regulier
    za 09-okt.Alphense Boys JO12-2EMM JO12-2JM5 - 1regulier
    za 09-okt.Alphense Boys MO13-1Cabauw MO13-16 - 1regulier
    za 09-okt.Alphense Boys JO17-3Moordrecht JO17-14 - 1regulier
    za 09-okt.Bernardus JO11-1Alphense Boys JO11-35 - 1regulier
    za 09-okt.EMM JO12-1JMAlphense Boys JO12-13 - 3regulier
    za 09-okt.EMM'21 JO15-2Alphense Boys JO15-20 - 3regulier
  • Club-Programma

    Datum        TijdThuisteamUitteamSoortScheidsrechterAccommodatieDetails
    16-10-2021 09:00Alphense Boys JO13-2Purmersteijn JO13-1regulierM. (Martijn) MatzeSportpark De Bijlen
    16-10-2021 09:00Alphense Boys JO8-3Koudekerk JO8-1regulierSportpark De Bijlen
    16-10-2021 09:00Alphense Boys MO13-2Stolwijk MO13-1regulierSportpark De Bijlen
    16-10-2021 09:00Alphense Boys JO16-2Voorschoten`97 JO16-1regulierR. (Ronald) MartinSportpark De Bijlen
    16-10-2021 09:30DCG Rksv JO14-1Alphense Boys JO14-1regulierAfgeschermdSportpark Ookmeer
    16-10-2021 09:30WIK G1Alphense Boys G1regulierSportpark Zuiderpark WIK
    16-10-2021 09:55Olympia MO13-1Alphense Boys MO13-1regulierAfgeschermdSportpark Olympia
    16-10-2021 10:30VV Haastrecht JO17-1Alphense Boys JO17-3regulierAfgeschermdSportpark Wilgenoord
    16-10-2021 10:30EMM'21 JO13-4Alphense Boys JO13-5regulierM. (Matthijs) VisserSportpark Alkemade Oost
    16-10-2021 10:45Alphense Boys JO15-1Feyenoord JO15regulierJ. (Jan) ter HarmselSportpark De Bijlen
    16-10-2021 10:45Alphense Boys JO15-2ARC JO15-4regulierW F. G. (Wilfred) KempSportpark De Bijlen
    16-10-2021 10:45Alphense Boys JO17-2Meerburg JO17-1regulierAfgeschermdSportpark De Bijlen
    16-10-2021 10:45Alphense Boys JO16-3Nieuwerkerk JO16-2regulierAfgeschermdSportpark De Bijlen
    16-10-2021 10:45Alphense Boys JO13-4ONA JO13-1regulierSportpark De Bijlen
    16-10-2021 11:30Go Ahead Eagles JO13-1Alphense Boys JO13-1regulierA.J. (Joran) MielardSportpark Zuiderlaan
    16-10-2021 11:30Woubrugge MO15-1Alphense Boys MO15-1regulierM (Mark) vd HorstSportpark Bateweg Noord
    16-10-2021 12:15Kagia JO15-1Alphense Boys JO15-3regulierP. (Piet) van der LansSportpark Lisserbroek
    16-10-2021 12:45Alphense Boys JO18-1VVV-Venlo JO18-1regulierA. (Arjan) JanszeSportpark De Bijlen
    16-10-2021 12:45Alphense Boys JO19-2SPV '81 JO19-1regulierM. (Mike) van HeldenSportpark De Bijlen
    16-10-2021 12:45Alphense Boys JO18-2ASW JO18-2regulierAfgeschermdSportpark De Bijlen
    16-10-2021 13:30AFC JO17-1Alphense Boys JO17-1regulierP.F. (Palko) de VinkSportpark Goed Genoeg
    16-10-2021 14:30Floreant 7Alphense Boys 5regulierL.M.M. (Leo) KoolSportpark Floreant
    16-10-2021 15:00Alphense Boys 3Hazerswoudse Boys 3regulierL. (Lars) TipkerSportpark De Bijlen
    16-10-2021 15:00Alphense Boys 2Woubrugge 2regulierM. (Mike) van HeldenSportpark De Bijlen
    16-10-2021 15:00Nicolaas Boys JO19-1Alphense Boys JO19-1regulierSportpark Nicolaas Boys
    16-10-2021 15:15Alphense Boys O21FC Emmen O21regulierS. (Sebastiaan) JanssensSportpark De Bijlen
    16-10-2021 15:15Alphense Boys 1Woerden 1regulierJ.C.M. (Hans) KnuppeSportpark De Bijlen
    16-10-2021 18:30TOGBAlphense BoysregulierF. (Frank) MeeuwenoordSportpark Het Hoge Land
    17-10-2021 11:15Alphense Boys VR1Altior VR1regulierSportpark De Bijlen
    17-10-2021 11:30Alphense Boys 2GSV 2regulierSportpark De Bijlen
    17-10-2021 11:30Alphense Boys 4Alphense Boys 5regulierSportpark De Bijlen
    17-10-2021 11:45Altior 4Alphense Boys 6regulierN. (Nico) Groen in 't WoudSportpark Altior
    17-10-2021 14:00S.V. Den Hoorn O23-2Alphense Boys O23-1regulierA.H. (Ton) de BlijSportpark Den Hoorn
    19-10-2021 18:30Alphense Boys JO16-1FC Volendam JO16-1bekerSportpark De Bijlen
    23-10-2021 09:00Alphense Boys JO13-2Hoofddorp s.v. JO13-1regulierN. (Niels) van NoortSportpark De Bijlen
    23-10-2021 09:00Alphense Boys MO13-2SPV '81 MO13-1regulierSportpark De Bijlen
    23-10-2021 10:15Barendrecht JO13-3JMAlphense Boys JO13-3bekerAfgeschermdSportpark De Bongerd
    23-10-2021 10:30Alphense Boys MO13-3ARC MO13-3regulierSportpark De Bijlen
    23-10-2021 10:45Alphense Boys JO16-1Sparta Rotterdam JO16-1regulierP.M.J. (Perry) van WanrooySportpark De Bijlen
    23-10-2021 10:45Alphense Boys 8-1Floreant 8-1OefenSportpark De Bijlen
    23-10-2021 12:30Alphia 5Alphense Boys 4regulierJ.A. (Jimmy) KoelewijnSportpark De Bijlen
    23-10-2021 13:45RCL 13Alphense Boys 5regulierSportpark De Bloemerd
    23-10-2021 14:30De Graafschap O21Alphense Boys O21regulierS. (Steven) van der VrandeSportpark De Bezelhorst
    23-10-2021 14:30Sportief 1Alphense Boys 1regulierA. (Angelo) HogendoornSportpark Govert van Tilburg
    23-10-2021 15:15Alphense Boys JO17-1FC Volendam JO17-1regulierAfgeschermdSportpark De Bijlen
    24-10-2021 11:30Alphense Boys 3Nicolaas Boys 6regulierSportpark De Bijlen
    24-10-2021 11:30Alphense Boys 2Alphen 3bekerSportpark De Bijlen
    24-10-2021 11:30KDO sv 6Alphense Boys O23-1bekerSportpark KDO
    27-10-2021 18:15CVC Reeuwijk MO13-1Alphense Boys MO13-3regulierSportpark Groene Zoom
    29-10-2021 20:00Roodenburg 35+2Alphense Boys 35+1regulierSportpark De Bijlen