• Alphense Boys JO16-1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 okt. 18:30Alphense Boys JO16-1 - FC Volendam JO16-1Sportpark De Bijlen
    23 okt. 10:45Alphense Boys JO16-1 - Sparta Rotterdam JO16-1Sportpark De Bijlen
    30 okt. 14:30Vitesse JO16-1 - Alphense Boys JO16-1Nationaal Sportcentrum Papendal
    6 nov. 10:45Alphense Boys JO16-1 - PSV JO16-1Sportpark De Bijlen
    13 nov. 12:45Alphense Boys JO16-1 - NAC Breda JO16-1Sportpark De Bijlen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 okt.Alphense Boys 8-3 - Gouda 8-13 - 0
    2 okt.Sparta Rotterdam JO16-1 - Alphense Boys JO16-11 - 2
    9 okt.Alphense Boys JO16-1 - Vitesse JO16-11 - 3
  • Poulestanden Alphense Boys JO16-1 (0118 Landelijk Onder 16 (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1PSV JO16-155001221015
    2Vitesse JO16-163121111010
    3Feyenoord JO16530210649
    4AZ Voetbalacademie JO16-153029819
    5AFC Ajax JO16-1420212666
    6Sparta Rotterdam JO16-162041011-16
    7NAC Breda JO16-16114718-114
    8Alphense Boys JO16-15104413-93

    Poulestanden Alphense Boys JO16-1 (B8200 Jeugdcup Onder 16 voorronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Utrecht JO16-11100111103
    2FC Groningen JO16-11100100103
    3Sparta Rotterdam JO16-1110010283
    4PSV JO16-111008083
    5VA N.E.C. JO16-111007073
    6Feyenoord JO1611006063
    7ADO Den Haag JO16-111006153
    8Vitesse JO16-111005053
    9FC Volendam JO16-111005143
    10AZ Voetbalacademie JO16-111004043
    11FC Twente/Heracles Academie JO16-111005233
    12Alphense Boys JO16-111003033
    13SC Cambuur Leeuwarden JO16-111003033
    14FC Den Bosch JO16-111004223
    15AFC Ajax JO16-111002023
    16FC Eindhoven JO16-111002023
    17VVV-Venlo JO16-111002113
    18Zeeburgia avv JO16-111002113
    19DWS afc JO16-111001013
    20Willem II JO16-110102201
    21De Graafschap JO16-110102201
    22Be Quick 1887 JO16-1100112-10
    23Spijkenisse JO16-1100112-10
    24PEC Zwolle JO16-1100101-10
    25FC Dordrecht JO16-1100124-20
    26NAC Breda JO16-1100102-20
    27Quick Boys JO16-1100102-20
    28Almere City JO16-1100125-30
    29AFC JO16-1100103-30
    30DCG Rksv JO16-1100103-30
    31Go Ahead Eagles JO16-1100115-40
    32AFC 34 JO16-1100104-40
    33Excelsior Rotterdam JO16-1100116-50
    34Fortuna Sittard JO16-1100105-50
    35Roda JC JO16-1100106-60
    36Alexandria'66 JO16-1100107-70
    37JVOZ JO16-11001210-80
    38DHC JO16-1100108-80
    39FC Emmen JO16-11001111-100
    40Hollandia JO16-11001010-100

    Poulestanden Alphense Boys JO16-1 (B8220 Jeugdcup Onder 16 tussenronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVV-Venlo JO16-110102201
    2PSV JO16-110102201
    3Alphense Boys JO16-100000000
    4FC Eindhoven JO16-100000000
    5Feyenoord JO1600000000
    6FC Utrecht JO16-100000000
    7FC Volendam JO16-100000000
    8Zeeburgia avv JO16-100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aissaoui, Lahcen MarouanTeamspeler
    Fuertes Plana, MilanTeamspeler
    Groot, PascalTeamspeler
    Guenoun, YessinTeamspeler
    Guis, DaniTeamspeler
    Hartwijk, TeunTeamspeler
    Ibrahimi, AbdulTeamspeler
    Oumghar, IlyasTeamspeler
    Roch, DarrenTeamspeler
    Smit, TomTeamspeler
    Smits, StenTeamspeler
    Trafeh, IliasTeamspeler
    Troost, NevilTeamspeler
    Valentijn, DeanTeamspeler
    Veen, Tim vanTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Arnhem, Youri vanTechnische stafTrainer/coach
    Bruin, Menno deTechnische stafAss.-trainer/coach
    Guenoun, MohamedTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Jong, Leen deOverige stafTeammanager
    Klaveren, Jim vanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Renirie, RobbertTechnische stafAss.-trainer/coach
    Veen, Arjan vanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.