• Alphense Boys JO18-1 VE zaterdag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    16 okt. 12:45Alphense Boys JO18-1 - VVV-Venlo JO18-1Sportpark De Bijlen
    30 okt. 13:15Excelsior Rotterdam JO18-1 - Alphense Boys JO18-1Sportpark Woudestein
    6 nov. 12:45Alphense Boys JO18-1 - De Graafschap JO18-1Sportpark De Bijlen
    13 nov. 15:00VVV-Venlo JO18-1 - Alphense Boys JO18-1VVV-Venlo Jeugdcomplex
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 okt.Alphense Boys 8-3 - Gouda 8-13 - 0
    2 okt.Alphense Boys JO18-1 - Excelsior Rotterdam JO18-13 - 2
    9 okt.Willem II JO18-1 - Alphense Boys JO18-13 - 1
  • Poulestanden Alphense Boys JO18-1 (O18 Landelijke O18 competitie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Willem II JO18-166002371618
    2De Graafschap JO18-163212061411
    3Excelsior Rotterdam JO18-16303131219
    4VVV-Venlo JO18-16222811-38
    5Almere City JO18-16213151327
    6Alphense Boys JO18-162131221-97
    7Koninklijke HFC JO18-161231315-25
    8FC Dordrecht JO18-16105423-193

    Poulestanden Alphense Boys JO18-1 (B0900 Jeugdcup Onder 18 voorronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC JO18-111009363
    2Hollandia JO18-111007163
    3Almere City JO18-111006063
    4sc Heerenveen JO18-111006063
    5PSV JO18-111006063
    6FC Twente/Heracles Academie JO18-111006063
    7FC Den Bosch JO18-111007253
    8FC Volendam JO18-111005233
    9Go Ahead Eagles JO18-111004133
    10Feyenoord JO18-111005323
    11AFC Ajax JO18-111003123
    12Excelsior M. JO18-111003123
    13Koninklijke HFC JO18-111002023
    14NAC Breda JO18-111003213
    15AZ Voetbalacademie JO18-111002113
    16De Graafschap JO18-111002113
    17Roda JC JO18-111002113
    18FC Groningen JO18-110101101
    19PEC Zwolle JO18-110101101
    20MVV JO18-110101101
    21FC Dordrecht JO18-110101101
    22Sparta Rotterdam JO18-1100123-10
    23Alphense Boys JO18-1100112-10
    24FC Eindhoven JO18-1100112-10
    25FC Utrecht JO18-1100112-10
    26Vitesse JO18-1100135-20
    27FC Emmen JO18-1100113-20
    28VA N.E.C. JO18-1100113-20
    29Waterwijk asc JO18-1100102-20
    30Fortuna Wormerveer sv JO18-1100125-30
    31Willem II JO18-1100114-30
    32Alexandria'66 JO18-1100127-50
    33DEM (RKVV) JO18-1100139-60
    34DWS afc JO18-1100117-60
    35ADO Den Haag JO18-1100106-60
    36SC Cambuur Leeuwarden JO18-1100106-60
    37Excelsior Rotterdam JO18-1100106-60
    38Zeeburgia avv JO18-1100106-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Anthony, ThierryTeamspeler
    Balzer, BjörnTeamspeler
    Beijeman, TomTeamspeler
    Daleman, JaydenTeamspeler
    Hegic, BujazidTeamspeler
    Noort, Dennis vanTeamspeler
    Pieters, RomeoTeamspeler
    Reus, Mats deTeamspeler
    Temur, KaanTeamspeler
    Tihouna, AnasTeamspeler
    Veerman, LarsTeamspeler
    Vooren, Remy van derTeamspeler
    Zaian, AdamTeamspeler
    Zand, Timo ‘tTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hollander, Joost denTechnische stafTrainer/coach
    Hollander, Joost denOverige stafTeammanager
    Pieters, FredOverige stafStandaard functie
    Weiden, Arjan van derOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.