• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    16 okt. 18:30TOGB - Alphense BoysSportpark Het Hoge Land
    7 nov. 14:00Velsen Rkvv - Alphense BoysSportpark Driehuis
    14 nov. 14:00Alphense Boys - RKAVVSportpark De Bijlen
  • Alphense Boys zondag 1 - seizoen 2021-2022

  • Noah Barendse

    Mike Bavelaar

    Niklas Blesgraaf

    Finn Brandt

    André Dahling

    Raychelo Fecunda

    Daniel Furtak

    Muhammed Akif Hancer

    Sami Haouam

    Frank van der Hoorn

    Khalid Kada

    Ilias Latif

    Tim van de Linden

    Lennart Mahn

    Mike Mulder

    Ammar Nadžak

    Younes Oulhou

    Ceyhun Sabaoglu

    Milan Stiphout

    Tarik Zaanani

     

    Staf

    Remco Tuinenburg, hoofdtrainer                                      

    Benny Sanrodji, assistent-trainer

    Bas Groenestein, assistent-trainer

    Nick Coster, assistent-trainer

    Ronald Martin, keeperstrainer

    John van der Zwan, teammanager

    Huib van Vliet, verzorger

    Roel de Jong, Thierry van den Oord, Luca Marck - Trias Fysiotherapie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 okt.Alphense Boys 8-3 - Gouda 8-13 - 0
    3 okt.Alphense Boys - SJC0 - 3
    10 okt.Alphense Boys - Alcides1 - 3
  • Poulestanden Alphense Boys (0151 Mannen Zondag (landelijk A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hoogeveen77002151621
    2TOGB74121613313
    3Be Quick 1887733196312
    4Alphense Boys7232151329
    5Alcides72321315-29
    6Zouaven (de)622215968
    7RKAVV6222121118
    8Purmersteijn514010917
    9HBS62139727
    10TAC'906213911-27
    11Velsen Rkvv621379-27
    12SJC62131215-37
    13VOC7214612-67
    14Emmen7124715-85
    15SDO6114819-114

    Poulestanden Alphense Boys (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alphense Boys00000000
    2ARC00000000
    3Capelle00000000
    4SC Feyenoord00000000
    5FC 's-Gravenzande00000000
    6HBS00000000
    7Jodan Boys00000000
    8sv Poortugaal00000000
    9Rijnvogels00000000
    10RKAVV00000000
    11SJC00000000
    12Smitshoek00000000
    13Spijkenisse00000000
    14TAC'9000000000
    15TOGB00000000
    16VOC00000000
    17Zwaluwen00000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bavelaar, MikeTeamspelerMiddenvelder
    Brandt, FinnTeamspeler
    Daling, AndreTeamspeler
    Hancer, Muhammed AkifTeamspeler
    Haouam, SamiTeamspeler
    Kada, KhalidTeamspeler
    Latif, IliasTeamspeler
    Linden, Tim van deTeamspelerDoelverdediger
    Mahn, LennartTeamspeler
    Mulder, MikeTeamspeler
    Oulhou, YounesTeamspeler
    Stiphout, MilanTeamspelerMiddenvelder
    Zaanani, TarikTeamspelerMiddenvelder

    Er zijn 7 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Groenestein, BasTechnische stafStandaard functie
    Haverkamp, GerardOverige stafTeammanager
    Martin, RonaldTechnische stafKeeperstrainer
    Sanrodji, BennyTechnische stafAss.-trainer/coach
    Tuinenburg, RemcoTechnische stafTrainer/coach
    Vliet, Huib vanMedische stafVerzorger
    Zwan, John van derOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer